СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Суддя «Верховного суду Криму» відмовив у задоволенні клопотання ФСБ про продовження арешту затриманому за «підготовку диверсій» Редвану Сулейманову. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

— Суддя НЕ задовольнив клопотання ФСБ про продовження Редвану Сулейманову терміну утримання під вартою! Термін закінчується до 30 січня 2017 р. Хочу зазначити, суддя — це заступник голови суду Діденко, саме той суддя, який відмовив ФСБ у допиті адвоката Полозова!

Нагадаємо, як повідомляло QHA, кримського татарина Редвана Сулейманова, якого звинувачують у нанесенні Росії збитку на суму три мільйону рублів, рішенням «Верховного суду» окупанти залишили під вартою до 30 січня.

Російські ЗМІ наприкінці листопада повідомили інформацію про затримання «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований в якості «агента української розвідки». Його звинувачують у тому, що він пов'язав чергову службу поліції Криму з особою з материкової України, яка повідомила про замінування кількох стратегічних об'єктів на території півострова. У результаті цього повідомлення Росії, і в тому числі ФСБ, нібито було завдано збитків розміром 3 млн рублів. Редвану Сулейманову загрожує п'ять років позбавлення волі.

ФОТО: інтернет

QHA