КИЇВ (QHA) -

Суддю Кіровського районного суду міста Дніпра Наталію Овчаренко заарештували за спробу дати хабар у розмірі 300 тисяч доларів керівникові Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

Печерський районний суд Києва обрав судді запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 5 мільйонів гривень.

— Судді Кіровського районного суду міста Дніпра Н.Овчаренко за клопотанням ГПУ слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн грн, написала Сарган.

Також вона додала, що триває розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу голові цього ж суду.

QHA повідомляло, що двоє суддів з Дніпропетровської області намагалися передати главі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому хабаря у 300 тисяч доларів і були затримані у Києві. Правоохоронці встановили, що голова одного з райсудів Дніпра вирішив «допомогти» підлеглому судді уникнути кримінальної відповідальності за раніше зафіксованим фактом отримання хабара. Суддів затримали під час передачі першої частини хабара сумою у 50 тисяч доларів.

QHA