КИЇВ (QHA) -

Окружний адміністративний суд Києва розгляне позов колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі проти Державної міграційної служби України 30 листопада. Про це йдеться у повідомленні прес-служби суду.

— Саакашвілі просить суд визнати незаконними дії Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та тимчасово виконуючого обов'язки начальника ГУ ДМСУ у Львівській області Іванни Іваночко зі складання і відправлення Саакашвілі листа за підписом Іваночко від 29 вересня 2017 року. Судове засідання відбудеться 30 листопада, йдеться у повідомленні.

Раніше Апеляційний суд Львівської області залишив у силі рішення суду першої інстанції — Мостиського районного суду від 22 вересня про визнання Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону 10 вересня 2017 року.

Крім того, Саакашвілі отримав документи з Адміністрації президента про позбавлення його громадянства України.

Раніше генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Міграційна служба відмовила Міхеїлу Саакашвілі у статусі біженця.

Нагадаємо, 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі, екстрадиції якого вимагає Грузія, прорвався в Україну з території Польщі.

Мостиський районний суд Львівської області призначив йому 3,4 тис. гривень штрафу за незаконний перетин кордону.

З 17 жовтня під стінами Ради проходить масовий мітинг. Протестувальники вимагають прийняття нових правил виборів до ВРУ, які передбачали б пропорційну систему з відкритими списками, а також скасування депутатської недоторканності та створення Антикорупційного суду.

QHA