СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Вирок Редвану Сулейманову, якого звинувачують у підготовці диверсій на півострові, винесуть 10 серпня.

Про це з підконтрольного російським окупантам суду у Криму повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

— Щодо Редвана Сулейманова суд пішов до нарадчої кімнати на винесення вироку до 10-ї години четверга 10 серпня!

Напередодні також повідомлялося, що Сулейманов сьогодні, 7 серпня, мав виголосити останнє слово на суді.

Як повідомляло QHA, раніше Сулейманов визнав свою провину, проте категорично не погодився з мільйонними штрафами, які для нього вимагають представники об'єктів інфраструктури Криму.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичним актам», нібито підготовленим Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтей — нібито його спільник.

Пізніше російські ЗМІ поширили інформацію про затримання третього «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований як «агент української розвідки». Його звинувачують у тому, що він зв'язав чергову службу поліції Криму з людиною з материкової України, яка повідомивла про замінування кількох стратегічних об'єктів на території півострова. В результаті цього сповіщення Росії, і зокрема ФСБ, нібито було завдано збитків розміром у п'ять мільйонів рублів. Редвану Сулейманову загрожує п'ять років позбавлення волі.

ФОТО: інтернет

QHA