СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Залізничний районний суд Сімферополя відмовився задовольнити заяву кримського татарина Недіма Халілова і його адвокатів про припинення виконавчого провадження з його депортації. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Еміль Курбедінов.

— Це лише початковий етап, який нам був необхідний. На суді був присутній також представник виконавчої служби і просив не припиняти виконавче провадження з депортації Недіма Халілова,  написав Курбедінов.

Він зазначив, що далі адвокати подадуть таку заяву, якою зобов'яжуть «виконавців у повному обсязі відзвітувати і обгрунтувати причини фактичного позбавлення волі Недіма Халілова».

Його ув'язнення в центрі тимчасового утримання іноземних громадян, за сотні кілометрів від Криму вже перетворилося не у необхідну процедуру видворення, а у покарання і позбавлення волі! заявив адвокат.

Нагадаємо, кримський татарин Недім Халілов був депортований окупантами з Криму з селища Вардане до табору Гулькевичі у Ростовській області. Раніше він оголошував голодування аж до повернення додому або смерті, проте після 45-денної відмови від їжі у зв'язку з критичним виснаженням був змушений її припинити.

ФОТО: інтернет

QHA