СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю Київському районному суді окупованого Сімферополя відбувся розгляд скарги адвоката Еміля Курбедінова у справі члена Виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Мною направлялися неодноразово заяви і клопотання. Я ставив різні питання перед слідчим комітетом, просив їх вчинити певні дії у рамках цієї справи, однак протягом трьох місяців мені не надійшло жодної відповіді. Я подав скаргу до Київського районного суду на бездіяльність слідчого комітету. Представник слідчого комітету сказала, що всі відповіді мені відсилалися. Вона їх приготувала і в суді показала, що відповіді були мені надані, — сказав Курбедінов.

Адвокат зазначив, що через те, що були надані копії нібито відправлених відповідей на всі клопотання, «суд» відмовив у задоволенні скарги адвоката.

— Я буду оскаржувати це рішення, оскільки слідчий комітет не надав докази того, що відповіді відсилалися мені належним чином і що насправді не після моєї скарги були складені відповіді, — підкреслив він.

Нагадаємо, з дня зникнення 31-річного Ервіна Ібрагімова — члена Виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар, екс-депутата Бахчисарайської міськради, члена регіонального Меджлісу, пройшло практично два роки. Ібрагімов був викрадений у Бахчисараї 24 травня 2016 року близько 23:00. 26 травня 2016 року прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом зникнення Ервіна Ібрагімова.

Мати викраденого Ервіна Ібрагімова Ліля Алієва написала звернення до президента України Петра Порошенка, в якому просила його посприяти в пошуку і звільненні її сина, а також інших викрадених кримських татар.

QHA