СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексованому Криму підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя продовжив запобіжний захід для фігурантів сфабрикованої «справи Хізб ут-Тахрір» Сейрана Салієва, Сулеймана Асанова та Білялова Мемета. Про це повідомляє у Facebook правозахисна організація «Кримська солідарність».

Усі троє перебуватимуть у СІЗО до 9 червня 2018 року. Правозахисники повідомляють, що під час судового засідання у залі перебували родичі кримськотатарських активістів.

— Зала надана невелика, незважаючи на те, що на вулиці велика кількість людей, бажаючих бути слухачами. Дітей до зали суду теж не допустили і вони дивляться судовий процес крізь екран, — зазначають активісти.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року в Бахчисараї відбулися обшуки одразу в декількох будинках кримськотатарських активістів.

12 жовтня 2017 року підконтрольний Кремлю суд Київського району Сімферополя заарештував усіх затриманих кримських татар на два місяці. Затриманим активістам інкримінують «злочин проти основ національної безпеки Росії, конституційного ладу і територіальної цілісності».

Раніше QHA повідомляло, що син Сейрана Салієва написав зворушливого листа батькові в СІЗО.

QHA