СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так званий "Верховний суд" Криму залишив поза задоволеною скаргу адвоката українського активіста на рішення Роздольненського районного «суду», який безпідставно продовжив запобіжний захід — «утримання під вартою» для кримського фермера Володимира Балуха. Термін його утримання залишився колишнім — до 21 серпня, повідомляє Дмитро Дінзе.

Адвокат зазначив, що комплексна експертиза у справі, швидше за все, не буде завершена до закінчення гранично допустимого терміну судового процесу.

— Не дивлячись на аргументовані доводи адвокатів і відсутність аргументів у прокурора, суд залишив рішення Роздольненського суду (залишити Володимира під вартою) в силі. Кримський фермер Володимир Балух вже більше півроку безпідставно утримується в Сімферопольському СІЗО. Через політичні репресії та судове свавілля відносно Володимира, поля, які він обробляв, залишилися незасіяними і поросли бур'яном, а його літня мати, яка за станом здоров'я потребує догляду, позбавлена ​​допомоги свого єдиного сина.

Як повідомляло QHA, раніше Балух заявив, що співробітники СІЗО ображали його за те, що він не приховував своєї етнічної приналежності.

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ в анексованому Криму приїхали в село Серебрянка, де провели обшуки в будинках Володимира Балуха і його матері. Після обшуків активіста затримали, нібито через знайдені на горищі його будинку докази у вигляді 90 патронів і тротилових шашок.

ФОТО: інтернет

QHA