СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму проходить «судове» засідання з адміністративної справи Фери Абдуллаєвої — дружини фігуранта надуманої справи «Хізб ут-Тахрір» Узеїра Абдуллаєва. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Сторона захисту Абдуллаєвої подала клопотання про фото- і відеофіксацію засідання, а також про допуск слухачів.

Так звана світова суддя Г. Ю. Циганова оголосила технічну перерву.

— Суддею оголошено технічну перерву. Дане рішення мотивоване тим, що кількість слухачів неможливо вмістити в невеликий кабінет. Сторона захисту наполягає на дотриманні принципу гласності судочинства і просить забезпечити можливість брати участь у процесі всім, хто прийшов як слухач. На даний момент підбирають відповідне приміщення, сказано у повідомленні.

Раніше суддя не допускала до зали «суду» адвоката Фери Абдуллаєвої Лілю Гемеджі через те, що не було відповідного звернення.

 Фера написала письмове клопотання про те, що довіряє свій захист Лілі Гемеджі і наполягає на тому, щоб вона була допущена до зали суду,  повідомляють у "Кримській солідарності".

QHA повідомляло, що 17 січня розпочалося «судове» засідання у справі Фери Абдуллаєвої. Жінку звинувачують у правопорушення за ч. 2 ст. 17.3 КоАП РФ («невиконання розпорядження судді або судового пристава щодо забезпечення встановленого порядку діяльності судів»). За таке правопорушення передбачене покарання у вигляді адміністративного штрафу від 500 до 1000 рублів або арешт терміном до 15 діб.

Нагадаємо, у підконтрольному Кремлю «Верховному суді» Криму склали протокол на дружину кримськотатарського політв'язня Феру Абдулаєву, яка хотіла бути присутньою на судовому засіданні, щоб побачитися з чоловіком.

QHA