СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Сімферополі у підконтрольному Кремлю Центральному районному суді перенесли засідання у так званій «справі 26 лютого». Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв.

— Сьогоднішнє засідання у «справі 26 лютого» не відбулося. Його відклали до 18 січня на першу годину дня, у зв'язку з тим, що клопотання про зміну обвинувального висновку не вдалося вручити потерпілому.

Громадське об'єднання «Кримська солідарність» відзначило, що біля будівлі суду раніше зібралося близько 60 кримських татар.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "прокуратура" Криму в черговий раз змінила обвинувальний висновок у відношенні кримських татар, які звинувачуються в масових заворушеннях у так званій "справі 26 лютого".

Раніше в центральному районному "суді" Сімферополя відбувся допит одного з фігурантів справи про мітинг на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року — Арсена Юнусова.

Нагадаємо, 12 грудня у Сімферополі відбулося чергове засідання суду у справі "26 лютого".

Раніше, 20 листопада, Центральний районний "суд" Сімферополя відмовив стороні захисту в клопотанні про виклик на допит у якості свідків у "справі 26 лютого" глави Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, а також лідера кримських сепаратистів Сергія Аксьонова та колишнього слідчого Павла Нікеля.

QHA повідомляло, що місяцем раніше, 23 жовтня, відбулося чергове засідання у «справі 26 лютого», під час якого «суд» заслухав нових свідків у справі.

Відзначимо, що 18 жовтня у Сімферополі в окупованому Криму також відбулося засідання суду у «справі 26 лютого» щодо Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова. До суду були викликані три свідки мітингу, які заявили, що були на ньому, але підсудних там не бачили.

Раніше, 12 жовтня, «Верховний суд» окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту фігурантів «сутички 26 лютого» Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова.

Нагадаємо, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов є фігурантами так званої «справи 26 лютого» в Криму. Їх судять за участь в мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і вчинення опору російській окупаційній армії.

ФОТО: Facebook «Кримська солідарність»

QHA