СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Севастопольський міський суд залишив у силі своє рішення про продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою до 8 травня 2017 року фігуранту справи про «диверсантів» Володимиру Дудці. Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на родичів затриманого.

Очевидці стверджують, що «судді» для винесення відповідного рішення знадобилася одна хвилина.

При цьому наголошується, що до залу суду обвинуваченого не привозили — у засіданні він брав участь по відеозв'язку.

Як писало QHA, 9 листопада 2016 року працівниками ФСБ у Севастополі була затримана так звана «диверсійно-терористична група, що працює за вказівкою Міністерства оборони України». Пізніше з'ясувалося, що затримані окупантами в Криму «українські диверсанти» — це експерти аналітичного центру «Номос» Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов, а також ветеран розвідки Володимир Дудка.

У лютому 2017 року кримчанин Володимир Дудка заявив у суді, що в СІЗО Сімферополя йому та іншим затриманим не надають медичну допомогу, а передачу необхідних медикаментів йому затримали на місяць. За словами правозахисників, через холод і протяги в СІЗО в ув'язненого загострилися хронічні захворювання. Адвокат Володимира Дудки відправив до медсанчастини СІЗО адвокатський запит про стан здоров'я свого підзахисного, але відповіді не отримав.

ФОТО: інтернет

QHA