ХАРКІВ (QHA) -

Чоловіки, що входили до складу диверсійної групи та обстріляли військкомат і "Приватбанк", отримали терміни з конфіскацією майна, сказано в документі, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень.

У повідомленні сказано, що один із зловмисників брав активну участь у проросійських акціях на площі Свободи, а з липня 2014 року декілька разів виїжджав до Росії для військово-тактичної та диверсійної підготовки. Від кураторів він отримав гроші за інформацію про переміщення ЗСУ, а також зброю і боєприпаси для диверсій.

Вночі 28 липня 2014 року засуджений обстріляв з малогабаритного реактивного вогнемета приміщення "Приватбанку" і залишив на місці контейнер з написом "За Одесу". Потім, 4 серпня, він разом із подільниками захопив машину таксі та приїхав до будівлі облвійськкомату, де вони обстріляли приміщення з вогнемета "Джміль" та автомата.

Також відзначено, що в лютому 2015 року зловмисник намагався підірвати офіс волонтерської організації "Дія", однак через його власну необережність вибуховий пристрій впав і зденотував раніше призначеного часу.

Другий засуджений брав участь у перевезенні зброї та боєприпасів, плануванні диверсій, а також охороняв першого зловмисника у момент підриву офісу волонтерів.

Суд Харкова визнав першого зловмисника винним за чотирма статтями КК ( "посягання на територіальну цілісність", "контрабанда", "участь у терористичній групі" і "незаконне зберігання зброї") і засудив до п'яти років в'язниці з конфіскацією майна. Другий учасник групи отримав три роки і десять місяців позбавлення волі, також з конфіскацією майна.

QHA повідомляло, обстріл харківського військкомату стався у ніч на 4 серпня 2014 року.

ФОТО: інтернет

QHA