ХАРКІВ (QHA) -

Холодногорський районний суд Харкова скасував арешт як запобіжний захід для трьох членів терористичної організації "Харківський партизан". Їх підозрюють в обстрілі з вогнеметів у 2014 році будівель обласного військкомату і відділення Приватбанку в Харкові.

Про це повідомив адвокат Дмитро Тихоненков.

— Суд задовольнив клопотання прокурора і скасував арешт або утримання в СІЗО для трьох членів організації "Харківський партизан" - Михайла Рєзнікова, Сергія Слітенко і Олександра Блізніченко, підозрюваних в обстрілі з вогнеметів у 2014 році будівель обласного військкомату і відділення Приватбанку в Харкові, повідомив він .

Таке рішення було прийнято для виконання домовленостей сторін в рамках Мінських угод про обмін арештованих, вирок за якими ще не затверджений, на українських військовополонених, які перебувають в ОРДЛО.

Нагадаємо, вночі 28 липня 2014 року невідомі обстріляли з вогнемета будівлю Центрального відділення Приватбанку на вулиці Малом'ясницькій в Харкові. 4 серпня того ж року невідомі обстріляли з вогнемета будівлю обласного військкомату на вулиці Коцарській в Харкові. В обох випадках обійшлося без жертв.

У квітні 2015 року правоохоронці затримали членів так званої організації "Харківські партизани", яким інкримінується обстріл з вогнеметів будівель обласного військкомату і Приватбанку в Харкові. Під час обшуків за місцем проживання у затриманих вилучено зброю, в тому числі, 5 автоматів АКМ, 2 вогнемета "Шмель", двадцять гранат РГД-5, один цинк патронів 5,45 мм.

Джерело: Укрінформ

QHA