КИЇВ (QHA) -

Текст вироку Шевченківського районного суду міста Києва Юрію Крисіну, який причетний до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія, розсекретили. Текст вироку розмістили у Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно із текстом вироку, за грошову винагороду Крисін погодився організувати «тітушек» для переслідування євромайданівців. Так, 18 лютого 2014 року, він побив дерев'яною биткою журналіста Веремія.

У суді зазначили, що Крисін не знав про наявність вогнепальної зброї у інших «тітушек» та платив їм по 1 тисячі гривень, коли сам отримав 20 тисяч доларів.

У своїх свідченнях підсудний заявив, що просив не чіпати Веремія, проте сам бив його по обличчю і спині.

QHA повідомляло, що суд ухвалив рішення засекретити текст вироку Юрію Крисіну. У прес-службі Шевченківського суду Києва відзначили, що оскільки засідання у справі було закрито, на даний момент вирішується питання про те, щоб відкрити текст вироку.

Раніше суддя Шевченківського районного суду міста Києва Олег Лінник зазначив, що вважає справедливим своє рішення про умовне ув'язнення для Юрія Крисіна. Суддя додав, що в обвинуваченні було зазначено тільки хуліганство.

Нагадаємо, під стелою Незалежності на Майдані відбулася акція з вимогою справедливого вироку для керівника «тітушек» Юрія Крисіна, причетного до побиття «майданівців» і вбивства журналіста газети «Вісті» В'ячеслава Веремія.

Юрій Крисін отримав 2 роки умовного тюремного ув'язнення.

QHA