СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

6 грудня підконтрольний Кремлю "Верховний суд" Криму розгляне апеляцію щодо зміни запобіжного заходу, подану адвокатами Бекіра Дегерменджі та Руслана Трубача, підозрюваних у нібито вимаганні. Про це повідомили в групі «Апеляція адвокатів Бекіра Дегерменджі та Руслана Трубача» у Facebook.

— 6 грудня 2017 року у Верховному суді Республіки Крим відбудеться розгляд апеляції адвокатів Бекіра Дегерменджі та Руслана Трубача, затриманих за надуманими звинуваченнями у "вимаганні", — сказано в повідомленні.

QHA повідомляло, що 5 грудня так званий "Верховний суд" Криму не задовольнив скарги захисту кримськотатарських активістів Асана Чапуха та Казіма Аметова щодо зміни запобіжного заходу.

Відзначимо, що Чапуху і ще трьом затриманим (Казіму Аметову, Руслану Трубачу ітаБекіру Дегерменджі) інкримінують звинувачення у вимаганні, здійсненому групою осіб (ч. 2 ст. 163 Кримінального кодексу).

Усіх чотирьох затриманих заарештували до 15 січня 2018 року.

Нагадаємо, що 23 листопада в анексованому Криму пройшли обшуки в будинках Асана Чапуха та Амета Асанова в Кореїзі; Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара — у Сімферополі (обидва були затримані); Руслана Трубача — у с. Ближнє Феодосії (його затримали разом з дружиною, дружину потім відвезли на обшук).

Увечері 23 листопада окупанти відпустили двох затриманих активістів — Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара.

QHA