СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

У підконтрольному Кремлю так званому Верховному суді Криму 20 лютого розпочався розгляд апеляції на продовження арешту фігуранту ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Емір-Усеїну Куку.

Раніше стало відомо, що суд переніс засідання з розгляду апеляційних скарг Емір-Усеїна Куку та його адвоката Олексія Ладіна на 20 лютого.

Як повідомляло QHA , третього фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Емір-Усеїну Куку окупаційними правоохоронцями висунуте звинувачення за статтею 278 КК РФ «Насильницьке захоплення влади або насильницьке утримання влади» Криму. В кінці січня 2017 року стало відомо, що фігурант ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір», що перебуває у СІЗО окупованого Сімферополя Емір-Усеїн Куку був включений РФ до списку наявних терористів і екстремістів Російської Федерації.

Раніше правозахисник Емір-Усеїн Куку розповів по відеотрансляції з «суду», що у СІЗО Сімферополя російські правоохоронці систематично порушують права ув'язнених, влаштовуючи стеження і виявляючи зневагу до релігійних традицій мусульман. Співробітники ізолятора навіть не надають медичної допомоги в'язням, що призводить до смертей.

ФОТО: інтернет

QHA