ОДЕСА (QHA) -

Приморський районний суд Одеси продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою ще на 2 місяці фігуранту справи про масові заворушення 2 травня 2014 року, громадянину Росії Євгену Мефьодову. Його підозрюють у сепаратизмі та організації масових заворушень. Про це повідомили в прес-службі суду.

— Слідчим суддею Приморського районного суду Одеси розглянуто та задоволено клопотання про продовження строку тримання під вартою відносно Мефьодова, підозрюваного в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.2 ст.110, ч.1 ст.109, ч. 1 ст.14, ч .1 ст.294 КК України, — повідомили в прес-службі.

Відзначається, що згідно з матеріалами клопотання, Мефьодов вчиняв дії, спрямовані на підготовку та організацію масових заворушень з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу.

Як раніше повідомляло QHA, колишній начальник міліції громадської безпеки Одеси, фігурант справи "2 травня" Дмитро Фучеджі отримав громадянство Російської Федерації.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами. У центрі міста загинули кілька людей. Після цього проукраїнські активісти прийшли на площу Куликове поле, де розташовувався табір проросійських мітингувальників. У Будинку профспілок на Куликовому полі почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей. Постраждали понад 200 осіб, 48 — загинули.

Джерело: УНІАН

QHA