КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 7 лютого, Шевченківський районний суд Києва продовжив на два місяці — до 7 квітня — запобіжний захід у вигляді арешту полковнику Збройних сил України Івану Без'язикову.

Правоохоронці звинувачують полковника у державній зраді, а також в участі у терористичній організації під час перебування в полоні. Сторона захисту Без'язикова заявляє, що немає конкретних обвинувачень, які можуть бути причиною продовження запобіжного заходу, йдеться у повідомленні.

Наступне засідання у цій справі відбудеться 1 березня о 12:00.

Як повідомляло QHA, начальник розвідки 8-го армійського корпусу полковник ЗСУ Іван Без'язиков потрапив у полон 16 серпня 2014 року і був визволений 5 липня 2016 року в результаті спецоперації. Іван Без'язиков звинувачується у тому, що з 25 серпня 2014 — 27 травня 2015 року, перебуваючи на території, зайнятій терористами, співпрацював з бойовиками і займав посаду так званого заступника начальника розвідувального управління "ДНР". Полковник ЗСУ не визнає свою провину, стверджуючи, що поїхав на окуповану територію за тілами загиблих воїнів, був схоплений і увесь цей час знаходився у полоні. Згідно ст. 111 Кримінального кодексу України, Івану Без'язикову загрожує від 10 до 15 років ув'язнення.

15 вересня суд продовжив полковнику утримання під вартою ще на два місяці.

QHA