КИЇВ (QHA) -

Київський апеляційний господарський суд України визнав незаконною передачу приватному підприємству майна підприємства "Ялтакурорт", а також задовольнив низку позовів прокуратури АРК щодо державного майна санаторіїв "Місхор" і "Орлине гніздо".

— До окупації прокуратура заявляла позови про повернення цих санаторіїв у державну власність, однак після весни 2014 року ці справи зупинилися. Тепер нам дали дозвіл, ми відновили ці справи, пішли до суду і виграли їх. Юридично ці санаторії повернуті в державну власність, фактично вони повернуться після деокупації. Уже готове рішення суду про те, що санаторії були передані в приватну власність незаконно, — повідомили в прес-службі прокуратури АРК.

Як повідомляється, суд повернув державі власність вартістю майже 6 млн грн.

Це стало можливим завдяки практиці відновлення судових розглядів, які залишилися не розглянутими в зв'язку з тимчасовою окупацією півострова Крим.

Нагадаємо, після захоплення Криму окупанти почали процес так званої націоналізації. Згідно з підрахунками, російська влада експропріювали на півострові майно близько 480 підприємств і організацій загальною вартістю понад мільярд доларів.

ФОТО: інтернет

QHA