СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю "Верховний суд" Криму переніс засідання з розгляду апеляції захисту зі зміни запобіжного заходу кримськотатарському активісту Бекіру Дегерменджі, якого підозрюють у вимаганні. Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв.

— Засідання будуть відкладати на інший день, — написав він.

Дата судового засідання поки невідома і буде залежати від стану здоров'я затриманого.

QHA повідомляло, що під час засідання «Верховного суду» Криму, на якому розглядали апеляцію щодо зміни запобіжного заходу кримськотатарським активістам Бекіру Дегерменджі та Руслану Трубачу, Бекіру Дегерменджі стало зле. Кримськотатарського активіста забрала «швидка допомога».

5 грудня так званий "Верховний суд" Криму не задовольнив скарги захисту кримськотатарських активістів Асана Чапуха та Казіма Аметова зі зміни запобіжного заходу.

Відзначимо, що затриманим 23 листопада Руслану Трубачу, Бекіру Дегерменджі, Асану Чапуху та Казіму Аметову інкримінують вимагання, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 163 Кримінального кодексу).

Усіх чотирьох затриманих заарештували до 15 січня 2018 року.

Нагадаємо, що 23 листопада в анексованому Криму пройшли обшуки в будинках Асана Чапуха та Амета Асанова в Кореїзі; Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара — у Сімферополі (обидва були затримані); Руслана Трубача — у с. Ближнє Феодосії (його затримали разом з дружиною, дружину потім відвезли на обшук).

Увечері 23 листопада окупанти відпустили двох затриманих активістів — Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара.

QHA