ХАРКІВ (QHA) -

Суд оголосив вирок у відношенні трьох "харківських партизан", які визнані винними у серії з семи терористичних атак у 2014 — 2015 рр. Про це сьогодні, 12 березня, заявили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Новобаварський районний суд Харкова частково підтримав позицію прокуратури і призначив 36 і 38-річним харків'янам Сергію Веселову і В'ячеславу Євтухову покарання у вигляді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Двоє підозрюваних відмовилися співпрацювати зі слідством і не визнали свою провину.

Третій обвинувачений — 28-річний Дмитро Волошко — визнав свою провину і розкаявся. Він засуджений на 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Захист засуджених вже заявив, що має намір оскаржити вирок.

Нагадаємо, вночі 28 липня 2014 року невідомі обстріляли з вогнемета будівлю Центрального відділення Приватбанку на вулиці Малом'ясницькій у Харкові. 4 серпня того ж року невідомі обстріляли з вогнемета будівлю обласного військкомату на вулиці Коцарській у Харкові. В обох випадках обійшлося без жертв.

У квітні 2015 року правоохоронці затримали членів так званої організації "Харківські партизани", яким інкримінується обстріл з вогнеметів будівель обласного військкомату і Приватбанку у Харкові. Під час обшуків за місцем проживання у затриманих вилучено зброю, у тому числі, 5 автоматів АКМ, 2 вогнемета "Шмель", двадцять гранат РГД-5, один цинк патронів 5,45 мм.

QHA