КИЇВ (QHA) -

У Солом'янському районному суді Києва, де сьогодні відбувається засідання щодо обрання запобіжного заходу меру Одеси Геннадію Труханову, сталася бійка.

Близько 30 невідомих у чорній формі і без будь-яких розпізнавальних знаків блокують коридор і сходи до будівлі суду. Журналістам вони заявили, що не представляють ніяку організацію, а "просто прийшли на суд".

Станом на 13:00 біля будівлі суду зібралося близько 50 осіб, у тому числі 15 осіб з "Національних дружин".

Нагадаємо, Геннадій Труханов на суді пояснив свою довгу відсутність на роботі. За його словами, він уперше за три роки взяв відпустку.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить суд обрати для Труханова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 50 мільйонів гривень.

Агентство QHA повідомляло, що 14 лютого у київському міжнародному аеропорту «Бориспіль» затримали мера Одеси Геннадія Труханова. Про це заявили в Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

Спікер Держприкордонслужби Олег Слободян заявив, що вранці 14 лютого Труханов прилетів з Варшави до Києва, де його затримали й одразу ж повідомили про підозру.

Джерело: РБК

QHA