КИЇВ (QHA) -

У дворі, який прилягає до будівлі Солом'янського райсуду Києва, сталася бійка між представниками організацій "Національний корпус", батальйону "Донбас" і співробітниками Національної поліції.

Інцидент стався після того, як правоохоронці спробували затримати одного з активістів.

Під час бійки активісти застосували сльозогінний газ, були чутні звуки від розриву петард, після чого силовики почали відтісняти журналістів з криками: "Зброя". Окрім того, активісти закидали правоохоронців снігом і запалили фаєри.

Відзначимо, карета швидкої допомоги забрала двох постраждалих в результаті зіткнень біля будівлі суду. За словами медиків, один з них отримав травму голови.

Тим часом представники "Національних дружин" повідомили, що під будівлю Солом'янського райсуду привезли тітушек з Одеси, які були найняті для психологічної та, можливо, фізичної допомоги одеському меру Геннадію Трухановому.

— Присутність Нацдружин під стінами суду зараз необхідна для того, щоб запобігти спробам корумпованого мера Одеси з російським паспортом звільнитися за допомогою «тітушек», — йдеться у повідомленні партії "Національний корпус".

Раніше повідомлялося, що у Солом'янському районному суді Києва, де сьогодні проходить засідання щодо обрання запобіжного заходу меру Одеси Геннадію Трухановому, сталася бійка.

QHA