СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному окупантам «суді» Сімферополя у справі журналіста Миколи Семени відбулося чергове засідання. За його підсумками, наступне засідання проведуть 5 червня.

Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці в Фейсбук.

— Ну і сьогодні звинувачення продовжує вивчати матеріали справи. Таке відчуття за матеріалами, що оперативники зламали пошту не тільки у Семени, але і ящик Володимира Притули на ukr.net. Зачитують особисту переписку з журналістом.

Відомо, що на засіданні встигли зачитати кілька листів з листування Миколи Семени з керівником проекту Крим.Реалії Володимиром Притулою, і лист директора української служби Радіо Свобода Мар'яни Драч.

Також Наумлюк висловив надію на те, що звинувачення закінчить роботу на сьогоднішньому засіданні, однак пізніше додав:

—Ні, не закінчить. Адвокат заявив, що українські документи розуміє не повністю, і суддя перенесла засідання до 5 червня. «Виключно для виконання ваших прав на захист», — сказала суддя Семени.

Нагадаємо, 19 квітня 2016 року екс-«прокурор» Криму Наталія Поклонська порушила кримінальну справу за звинуваченням у сепаратизмі проти кримського журналіста Миколи Семени за опубліковані ним статті.

28 квітня після допитів і обшуків Семена був переведений у статус підозрюваного. Журналіст заперечує звинувачення окупаційної влади.

7 грудня Миколі Семені було пред'явлене звинувачення в остаточній редакції з шести томів.

20 січня 2017 року співробітники підконтрольних кримським окупантам правоохоронних органів у Сімферополі вручили обвинувальний висновок журналісту Миколі Семені. Йому загрожує до п'яти років позбавлення волі за «заклики до сепаратизму» у РФ.

Як повідомляло QHA, раніше свідок на засіданні у справі Семени вказала «суду» на фальсифікацію документів.

ФОТО: інтернет

QHA