КИЇВ (QHA) -

Лідера добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського готові взяти на поруки народні депутати.

Зокрема, таке бажання висловили нардепи від «Радикальної партії»: Ігор Мосійчук, Андрій Лозовий, Дмитро Лінько, нардеп від «Батьківщини» Ігор Луценко, дисидент Степан Хмара і депутат Броварської міськради і професор Олег Однороженко.

Крім того, на Коханівського захист у суді надав ряд позитивних характеристик.

Нагадаємо, члени ОУН вимагали звільнення Коханівського, який затриманий правоохоронцями за стрілянину у Києві.

21 жовтня біля станції метро «Академмістечко» поліція затримала командира добровольчого батальйону ОУН Миколу Коханівського за те, що той влаштував стрілянину. 23 жовтня суд почав розгляд клопотання про обрання йому запобіжного заходу. Однак був змушений взяти перерву до вівторка, 24 жовтня.

Члени ОУН вимагали звільнення комбата ОУН Коханівського, який затриманий правоохоронцями за стрілянину у Києві. Вони влаштували погром у Святошинському районному суді і забарикадувалися в будівлі.

Поліція штурмом взяла будівлю Святошинського районного суду, де в залах засідань активісти, прихильники лідера «Добровольчої організації ОУН» Миколи Коханівського побудували барикади.

Правоохоронці увірвалися до будівлі суду через вікна і почали виводити активістів назовні. Через опір людей, що перебували всередині, у суді почалася бійка.

QHA