КИЇВ (QHA) -

Про підготовку до Євробачення на прес-конференції в Києві розповів ведучий конкурсу Тимур Мірошниченко.

— Учора був у МВЦ — робота йде повним ходом. МВЦ — це коробка, в якій можна побудувати сцену мрії, — вважає він.

За словами Мірошниченка, у цьому році Україна на Євробаченні поб'є кілька рекордів, і мова не тільки про найдовшу червону доріжку.

— Буде кілька рекордів, і не тільки найдовша червона доріжка. Близько 140 тонн (декорацій) підвісять у МВЦ, і це на 40 тонн більше, ніж у минулому році, — повідомив ведучий.

Також він розповів, що основні репетиції розпочнуться з приїздом перших делегацій. Однак уже всі країни-учасниці направили побажання щодо сцени. Також вже відбувся кастинг статистів, які у тренувальному залі зараз відпрацьовують номери і технічні композиції.

Раніше QHA повідомляло, що 7 травня на площі Конституції відбудеться урочиста церемонія відкриття Євробачення. Червона доріжка рекордної довжини (265 метрів) направить учасників заходу до місця проведення церемонії — КВЦ «Парковий». Там же розташується Евроклаб — зона для акредитованих фанів і делегацій, яка буде функціонувати з 1 по 14 травня.

Eurovision-village — офіційна локація для гостей міста та киян — буде розташована на Хрещатику. Вона почне свою роботу 4 травня і буде відкрита до 14-го числа. Час її роботи планується з 12:00 до 22:00, крім днів прямих трансляцій з півфіналів і фіналу.

QHA