КИЇВ (QHA) -

З настанням опалювального сезону кияни відчули суттєвий удар по гаманцях, адже цього року платити за газ, електроенергію, гаряче і холодне водопостачання, опалення та комунальні послуги доводиться в кілька разів більше.

— Люди часто викладають фото зі своїми платіжками це тисячі гривень тільки за один місяць. Ми вже дістали всі свої заощадження, щоб за квартиру заплатити, а багато хто просто відмовляється рахунки оплачувати нічим. Ті, хто живе на мінімальну зарплату, не можуть платити 4 або 5 тисяч квартплати кожен місяць каже активістка Оксана Костюкевич.

Це вже не перша акція, за допомогою якої кияни хочуть привернути увагу президента і уряду до проблеми завищених тарифів. Сьогодні, 20 лютого, вона виявилася нечисленною.

Ось багато хто скаржиться, що все погано, а самі сидять і чекають, що хтось за них вирішить всі проблеми. Але ми все одно збираємо людей, проводимо мітинги. Сьогодні багато хто не зміг прийти, бо їм дзвонили, погрожували, залякували, повідомив один з учасників акції протесту на ім'я Олександр.

Учасники акції «STOP — тарифний геноцид!» пообіцяли не опускати руки і у найближчому майбутньому організувати численніший мітинг вже під Адміністрацією президента України.

QHA