КИЇВ (QHA) -

Телеканал UΛ: Крим, який входить до структури Громадського мовника, з 1 січня 2017 року розпочав мовлення на частоті 10.759 ГГц супутника Amos 2. Про це повідомляється на сайті Першого національного телеканалу.

— На території Криму проживає 2-2,5 мільйона українців, які не з власної волі опинилися в окупації. Місцева телекомпанія ДТРК "Крим", яка входила до складу Держкомтелерадіо, була анексована разом із усім півостровом. Але кримчани не повинні залишатися без власного регіонального мовника. Запуск UΛ: Крим це і виконання закону, і наша відповідальність як суспільного мовника. Крим це не спірна територія, Крим це територія України, тому українське мовлення кримського телеканалу має бути. І крапка, повідомив заступник генерального директора з координації діяльності філій НТКУ Михайло Шматов.

Основна цільова аудиторія UΛ: Крим жителі Криму, переселенці і всі, хто цікавиться Кримом в Україні та за кордоном. В ефірі телеканалу програми суспільного мовника України і програми власного виробництва творчого об'єднання UΛ: Крим.

У планах телеканалу запуск новин трьома мовама (українською, російською та кримськотатарською), нових ток-шоу на різні тематики, історичних, культурологічних, освітніх програм. Також запланований тематичний фільмопоказ. Крім новин про Крим, в ефірі телеканалу виходитимуть загальні новини про Україну та світові події.

ФОТО: інтернет

QHA