СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Місто Старий Крим заполонили ОМОНівці зі зброєю. Про це написав Shakir Qirimli на своїй сторінці в Facebook.

— Місто Старий Крим заполонили ОМОНівці зі зброєю. Автозаки. ДАІшники зупиняють усі машини поспіль, — написав він.

Ймовірною причиною "візиту" силовиків є збір підписів, який організував активіст Абдуллах Якубов проти знесення свого кафе "Впарке".

Якубов почав свою роботу в міському парку ще у 2010 році. Коли він туди прийшов, парк перебував у жахливому стані, і за роки роботи Якубов перетворив його в місце, куди із задоволенням приходять люди. Однак окупантам такий стан речей явно не сподобався і вони зажадали від активіста знести одне зі своїх кафе у парку, обіцяючи залишити друге. Свого слова вони не дотримали і тепер вимагають знести і другий заклад.

— Щойно мені зателефонував заступник голови і повідомив, що написали припис про знесення мого кафе "Впарке" яке знаходиться в місті Старий Крим, — написав Якубов.

Вчора прокуратура вручила Якубову "застереження", щоб в ході заходу зі збору підписів не було протизаконних дій.

Нагадаємо, 17 листопада в окупованому Криму затримали так званих державних адвокатів підозрюваних у так званій «справі українських диверсантів» Євгена Панова і Андрія Захтея — Ольгу Помозову і Оксану Акуленко.

Ольгу Помозову затримали за підозрою в передачі хабара в особливо великому розмірі.

Оксану Акуленко затримали разом із Помозовою. Вона знаходиться під підпискою про невиїзд. На даний момент проходять «слідчі дії».

QHA