СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Більше 6 тисяч осіб будуть голосувати за місцем перебування, а не за місцем прописки в окупованому Криму на незаконних виборах 18 березня.

Приймали заяви на відкріплення для голосування з кінця січня до 12 березня. За словами окупантів, працівники центрів, які займаються внесенням до списків кримчан, працювали у вихідний день, який став найпродуктивнішим за весь період.

— Фахівці кримського МФЦ прийняли 6 551 заяву про включення до списку виборців за місцем перебування на президентських виборах 2018 року. Нагадаємо, що, незважаючи на офіційно оголошений вихідний, 12 березня, наші фахівці у цей день також приймали заяви. У підсумку, був досягнутий максимальний показник за робочий день за весь період прийому заяв — 913, — зазначає директор багатофункціональних центрів в окупованому Криму Ольга Макарова.

Нагадаємо, що з критикою з приводу проведення виборів президента РФ в Криму виступило багато міжнародних організацій і політики. Дату виборів окупанти призначили на день анексії Криму — 18 березня.

Раніше QHA повідомляло, що для підвищення явки на виборах 18 березня окупанти збираються підвозити до виборчих дільниць жителів Сімферополя.

Джерело: КІА

QHA