СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Журналісти QHA знайшли профіль у соціальній мережі Facebook турецького громадянина Юсуфа Айтана, який, за версією ФСБ, фігурує в справі затримання кримськотатарських активістів.

Відзначимо, що активісти нібито вимагали у громадянина Туреччини 7 тисяч доларів. Відомо, що Айтан жив разом з різними жінками і заборгував гроші кільком людям, серед яких Веджіє Кашка.

У профілі Айтана вказується, що родом він із міста Самсун, що на Чорноморському узбережжі Туреччини. Чоловік закінчив Донецький Національний університет.

Останнє оновлення на сторінці турка зафіксоване 30 вересня цього року. На сторінці Айтана є кілька фотографій з дитиною та жінкою.

Як повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров, окупанти цинічно вдаються до зрежисованих ними ж постановок, щоб очорнити Меджліс кримськотатарського народу і репресувати активістів національного руху.

Нагадаємо, сьогодні в Криму стало відомо про проведення обшуків і затримання кількох кримськотатарських активістів.

Затримані, як повідомляють російські джерела, підозрюються нібито у вимаганні грошей у громадянина Туреччини Юсуфа Айтана в особливо великому розмірі.

Сума хабара, яку вони нібито вимагали, становить 7 тисяч доларів.

QHA