ДОНЕЦЬК (QHA) -

Сепаратистські ресурси повідомили, що колона з українськими полоненими від самопроголошеної «ЛНР» прибула в Горлівку.

Саме тут на пункті пропуску «Майорське», що на околиці міста, відбудеться обмін полоненими.

У мережі також з'явилися кадри з автобусами, в яких везуть українських полонених.

Тим часом, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи по Донбасу Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook повідомила, що сформована колона з особами зі списку 306, яких Україна готова передати, вже рухається у супроводі представників МКЧХ.

— З самого ранку разом з омбудсменом В. Лутковською, представниками СБУ, прокуратури, іншими задіяними особами, відвідали місця, де представники МКЧХ змогли безперешкодно поспілкуватися з тими, кого буде передано задля звільнення наших хлопців. МКЧХ підтвердили, що з усіма могли поспілкуватися в конфіденційному режимі. Проконтролювали формування колони, яка направляється до певного місця звільнення. Сформована колона з особами зі списку 306, яких ми готові передати, вже рухається у супроводі представників МКЧХ, повідомила вона.

QHA повідомляло, що бойовики терористичного угрупування «ЛНР» вивели українських полонених з колонії і відправили на обмін.

Терористи вивезли українців, яких утримували у полоні, до місця проведення обміну полоненими. У підконтрольних бойовикам ЗМІ відзначили, що один з українських полонених заявив про свій намір і надалі служити у Збройних силах України.

Відзначимо, президент України Петро Порошенко під час зустрічі з родичами українських заручників заявив, що немає нічого важливішого, ніж повернути наших воїнів додому. Порошенко підкреслив, що в останні дні робота з підготовки до звільнення тривала у режимі 24 години на добу для того, щоб були задіяні усі необхідні правові механізми для його здійснення.

Нагадаємо, раніше ватажок проросійських терористів "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що "помилував" українських заручників, яких планують обміняти 27 грудня.

Джерело: Громадське

QHA