БАЛАКЛІЯ (QHA) -

У результаті викликаних пожежею вибухів на складах боєприпасів зруйновано п'ять приватних будинків, пошкоджено 243 житлових та нежитлових будівель. Про це повідомив віце-прем'єр — міністр регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

— Триває комісійне обстеження будівель. Виявлено п'ять зруйнованих приватних житлових будинків. Зазнали пошкоджень різного ступеня 243 будівлі, у тому числі 117 багатоквартирних будинків, 87 приватних будинків, 12 об'єктів соціальної сфери, 22 об'єкти інфраструктури та промисловості. Проводиться оцінка обсягів пошкоджень і руйнувань зазначених будівель, — написав Зубко.
За словами віце-прем'єра, для проведення первинного ремонту пошкоджених будівель населенню видаються будматеріали (плівка, шифер, цвяхи, цегла та вироби з деревини).

Також повідомляється про продовження робіт з відновлення енергопостачання і газопостачання Балаклеї та району.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 23 березня о 2 годині 46 хвилин на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові та артилерійські снаряди 125 і 152 мм) поблизу міста Балаклеї на Харківщині стався вибух і виникла пожежа, що призвела до детонації боєприпасів.

Увечері 23 березня було виявлене тіло літньої жінки, яка загинула в результаті попадання снаряда у будинок.

На даний момент пожежу у Балаклії повністю ліквідовано, ведуться роботи з відновлення інфраструктури.

ФОТО: інтернет

QHA