СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

Розгляд апеляційної скарги на вирок, винесений фігуранту справи так званих кримських диверсантів Редвану Сулейманову, пройде в "Верховному суді Криму" 9 жовтня о 10:30. Про це повідомив його адвокат Еміль Курбедінов в Фейсбуці.

Сулейманова засудили до 1 року і 8 місяців позбавлення волі.

Як повідомляло QHA, раніше Сулейманов визнав свою провину, проте категорично не погодився з мільйонними штрафами, які для нього вимагають представники об'єктів інфраструктури Криму.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичних актів», нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові певної агентурної мережі. Першими затриманими у справі про "диверсії" були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтей - нібито його спільник.

Пізніше російські ЗМІ поширили інформацію про затримання третього «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований в якості «агента української розвідки». Його звинувачують в тому, що він зв'язав чергову службу поліції Криму з людиною з материкової України, яка повідомила про замінування кількох стратегічних об'єктів на території півострова. В результаті цього повідомлення Росії, і в тому числі ФСБ, нібито було завдано збитків розміром у п'ять мільйонів рублів.

QHA