КИЇВ (QHA) -

Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович привела до присяги 72 нових добровольців Корпусу миру США.

Як передає кореспондент QHA, церемонія проходила у Києві в Українському домі. У ній взяли участь директор Корпусу миру США в Україні Денні Робертсон, представники уряду України, добровольці та їх українські колеги.

— Свою службу в Україні почнуть сьогодні 72 волонтера. Ви — символ надії та готовності зустріти сучасні виклики обличчям до обличчя. Ви приймете сьогодні таку ж присягу, як всі президенти Сполучених Штатів, — сказав Робертсон.

Він також повідомив, що добровольці будуть працювати у всіх регіонах України. Термін їх роботи становить 2 роки. Пані Марі Йованович зазначила, що Корпус миру в Україні — один із найбільших у світі.

— Сьогодні, як і 25 років тому, уряд України допомагає Корпусу миру. Наша програма в Україні — одна з найбільших в світі. Звертаючись до українських партнерів, хочу сказати, що результати вашої громадської роботи дійсно вагомі, — підкреслила посол.

Програма Корпусу миру в Україні включає навчання англійській мові, посилення навичок організаційного розвитку, управління і роботи з молоддю.

Волонтерські проекти включають освіту, заохочення здорового способу життя, профілактики ВІЛ, лідерські тренінги для молоді та інше.

Корпус миру США в Україні заснований у 1992 році. Тоді президент України Леонід Кравчук і президент США Джордж Буш підписали двосторонню угоду.

Функції Корпуси — допомога громадянам України в наданні компетентних фахівців для задоволення потреб у технічній кваліфікації, а також сприяння кращому розумінню американців українцями.

З 1992 року в українських громадах працювали понад 2,7 тисячі добровольців Корпусу миру.

QHA