СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так зване управління ФСБ РФ у Республіці Крим і місті Севастополь завершило розслідування у справі обвинуваченого окупантами у нібито підготовці диверсій на окупованому півострові Андрія Захтєя.

"Прокуратура Криму" затвердила обвинувальний висновок і відправила матеріали на розгляд до «Верховного суду» Криму.

QHA повідомляло, що 17 листопада в окупованому Криму затримали так званих державних адвокатів підозрюваних у так званій «справі українських диверсантів» Євгена Панова і Андрія Захтєя — Ольгу Помозову і Оксану Акуленко. Їх затримали за підозрою у передачі хабара в особливо великому розмірі.

Нагадаємо, ФСБ Росії 10 серпня 2016 року заявила про запобігання в окупованому Криму терористичним актам, нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації якоїсь агентурної мережі. У справі про підготовку диверсії було затримано сім осіб. Керівником групи було названо Євгена Панова, а його спільником — Андрій Захтєй.

В Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України звинувачення російського ФСБ назвали фейком.

Президент України Петро Порошенко в офіційній заяві назвав звинувачення російською стороною України у тероризмі в окупованому Криму безглуздими і цинічними.

Джерело: Аргументы недели

QHA