СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Верховний "суд" Криму приступив до слухання другої апеляційної скарги на рішення Роздольненського суду про продовження запобіжного заходу відносно кримського активіста Володимира Балуха.

— Володимир просить не розглядати апеляційну скаргу за відсутності правозахисниці Ольги Дінзе, яка представляє сторону захисту Балуха, — повідомило QHA джерело.

Сама Дінзе також просила про перенесення засідання у зв'язку з тим, що не має можливості бути присутньою на суді. Однак прокурор Горб виступив проти цього.

Як стало відомо, суд прийняв рішення не розглядати скаргу без Ольги Дінзе.

Нагадаємо, раніше суддя Собалюк ухвалив скасувати попереднє рішення Роздольненського «суду» щодо кримського активіста Володимира Балуха і залишити його під вартою до 4-го грудня.

Як відомо, Роздольненський «суд» почав розглядати апеляційну скаргу адвоката українського активіста Володимира Балуха, якого 16 листопада суд залишив під арештом "через відсутність змін в обґрунтуванні утримання під вартою".

Нагадаємо, 24 жовтня підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд у Криму залишив під вартою українського активіста Володимира Балуха до 16 січня 2018 року.

Під час дебатів прокурор заявив, що підстав для зміни тримання під вартою не з'явилося, і що Балух, перебуваючи на волі, нібито може почати знову займатися «протиправною діяльністю».

Як повідомляло QHA, 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ в анексованому Криму приїхали до села Серебрянка, де провели обшуки в будинках українського активіста Володимира Балуха і його матері. Після обшуків активіста затримали нібито через знайдені на горищі будинку докази у вигляді 90 патронів і тротилових шашок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупаційна влада призначила дату розгляду апеляційної скарги у справі кримського журналіста Миколи Семени.

Слухання відбудеться 18 грудня о 13:00. Скаргу буде розглядати "Верховний суд" Криму.

QHA