СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному окупантам «суді» Сімферополя на засіданні у справі журналіста Миколи Семени 10 травня виступили 2 свідки сторони обвинувачення. Про це повідомляє «Крим.Реалії».

При цьому перший свідок — фахівець фонду медичного страхування, яку правоохоронці залучали як свідка до огляду матеріалів обвинуваченого журналіста, розповіла, що в протоколі її допиту, який їй довелося підписати, були використані технічні вирази, які вона не використовувала. Таким чином, цей протокол був сфальсифікований слідством.

Другий свідок — лояльний до російської окупації кримський журналіст, розповів суду про нібито «тенденційний» характер статей Семени. Він стверджував у «суді», що «прямий заклик до блокади півострова», який журналіст побачив у текстах свого колеги, «міг би завдати колосальної шкоди мільйонам жителів Криму».

Нагадаємо, 19 квітня 2016 року екс-«прокурор» Криму Наталія Поклонська порушила кримінальну справу за звинуваченням у сепаратизмі проти кримського журналіста Миколи Семени за опубліковані ним статті.

28 квітня після допитів і обшуків Семена був переведений у статус підозрюваного. Журналіст заперечує звинувачення окупаційної влади.

7 грудня Миколі Семена було пред'явлено звинувачення в остаточній редакції з шести томів.

20 січня 2017 року співробітники підконтрольних кримським окупантам правоохоронних органів у Сімферополі вручили обвинувальний висновок журналісту Миколі Семені. Йому загрожує до п'яти років позбавлення волі за «заклики до сепаратизму» у РФ.

ФОТО: інтернет

QHA