СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупаційний суд Криму відмовив провести портретну експертизу затриманих у справі «26 лютого».

Про це повідомив адвокат затриманих активістів Едем Семедляєв.

— У справі "26 лютого" був допитаний свідок, член Меджлісу Енвер Куртієв. Він також свідчив, як і попередні свідки, що масових заворушень не було, що наших підзахисних він не знає і на мітингу їх не бачив. Що члени Меджлісу ніяких вказівок людям не давали: буцімто здійснювати якісь масові заворушення, організовувати бійки, прориватися до будівлі Верховної Ради, — повідомив адвокат.

Семедляєв зазначив, що під час засідання "суду" він заявив клопотання про необхідність проведення експертизи з метою з'ясування: чи дійсно на відео, що свідчить про винність його підзахисного, зображений Алі Асанов або це схожа на нього людина.

— Я заявив клопотання про проведення портретної габітоскопічної експертизи моєму підзахисному, оскільки на доказ його провини слідство надало два відеозаписи, де нібито Алі Асанов завдає удар потерпілому Івкіну, але ні упізнання, ні експертизи, яка б показала, що на відеозаписі Алі Асанов, слідство не провело, — повідомив Семедляєв.

У зв'язку з відмовою «суду» від експертизи, адвокат зазначив, що, швидше за все, так і залишиться загадкою, хто на цих відеозаписах.

Наступні засідання «суду» відбудеться 23 жовтня о 14:30.

Нагадаємо, 18 жовтня в Сімферополі пройшло засідання суду по справі «26 лютого» щодо Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова. До суду були викликані три свідки мітингу, які заявили, що були на ньому, але підсудних там не бачили.

Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов є фігурантами так званої «сутички 26 лютого» у Криму. Їх судять за участь у мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і вчиненні опору російській окупаційній армії.

QHA