ЧОРНОМОРСЬК (QHA) -

Сьогодні, 18 вересня, Чорноморський міський суд виніс вирок 20 учасникам трагічних подій 2 травня 2014 року в Одесі, передає кореспондент QHA.

Початок засідання було заплановано на 9:00, але в будівлю суду стали пускати тільки через дві години після оголошеного часу.

До зали допустили тільки підсудних, їхніх родичів та представників ЗМІ. Для інших бажаючих виділили окремий зал із трансляцією.

На вулиці біля суду рух автомобілів було перекрито. На місці чергували автобуси з поліцією і бійцями Нацгвардії, а також швидка та пожежна.

— З самого ранку атмосфера досить напружена, за наданими прокуратурою доказами практично всі підсудні повинні отримати або виправдання, або умовні терміни. Вирок на 150 аркушів А4, каже активіст Сергій Стерненко перед судом.

Активісти Антимайдану, які звинувачувалися в організації масових заворушень, які призвели до загибелі людей, були визнані невинними. Судді порахували, що обвинувачені не організовували масові заворушення на Грецькій площі.

Після оголошення вироку в Чорноморську, біля будівлі суду, почалися зіткнення між правоохоронцями та активістами. У хід пішов сльозогінний газ, активісти закидали камінням правоохоронців.

QHA