КИЇВ (QHA) -

Печерський районний суд міста Києва відмовив у звільненні з посади співробітника Нацполіції Анатолія Серединського, якого підозрюють у злочинах проти Майдану.

— Мене тимчасово відправили з Департаменту превентивної діяльності у Департамент поліції охорони. Це зробили для того, щоб виключити моє спілкування з іншими підозрюваними у цьому кримінальному провадженні, повідомив Серединський журналістам після засідання суду. 

На засіданні суду адвокати Серединськиого подали клопотання, в якому перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін просять суд не усувати його з посади.

Нагадаємо, 29 вересня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру у злочинах проти Майдану трьом екс-чиновникам МВС — Сергію Поготову, Анатолію Серединському та Ігорю Бабичу.

Раніше суд призначив Серединському нічний домашній арешт. 2014 року він був начальником відділення служби управління організації конвойних підрозділів департаменту громадської безпеки МВС.

Джерело: Громадське

QHA