СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

«Кримський суд» так званого суду у «справі 26 лютого» відмовився викликати на допит в якості свідка Рефата Чубарова в порядку ст.456 КПК України за так званою «справою 26 лютого», повідомляє адвокат Микола Полозов.

— Суд у справі Ахтема Чийгоза відмовився викликати на допит в якості свідка Рефата Чубарова в порядку ст.456 КПК України.

Раніше повідомлялося, що сьогодні вранці свідок у «справі Чийгоза» Абдураман Егіз у підконтрольному Кремлю кримському суді заявив, що Ахтем Чийгоз не обговорював з Рефатом Чубаровим подробиці організації мітингу 26 лютого 2014 року.

Нагадаємо, вчора адвокат Микола Полозов повідомив, що рішення з приводу засвідчення Чубарова «суд» прийме 23 травня. При цьому захисник зазначив, що у суда немає ніяких правових перешкод для виклику Рефата Чубарова в якості свідка — є тільки політичні.

Нагадаємо, Ахтема Чийгоза затримали в січні 2015 року в Криму, звинувативши в організації та участі у масових заворушеннях 26 лютого 2014 року, коли перед будівлею Верховної Ради Криму проходив мітинг на підтримку територіальної цілісності України.

Чийгоз вже більше двох років утримується у СІЗО. На «суді» він неодноразово заявляв, що не визнає свою провину і має намір до кінця боротися за правду.

ФОТО: інтернет

QHA