КИЇВ (QHA) -

Співробітники управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України (СБУ) спільно з військовою прокуратурою викрили майора СБУ України у Волинській області на вимаганні хабара у розмірі $3 тис. Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

— 9 лютого 2018 військовою прокуратурою Луцького гарнізону спільно зі слідчими Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області за матеріалами і спільно з оперативними співробітниками внутрішньої безпеки Служби безпеки України в рамках контролю за вчиненням злочину задокументований факт вимагання та одержання неправомірної вигоди оперуповноваженим 2-го відділу 6-го управління Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки СБУ, який діяв за попередньою змовою груп з трьома громадянами, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що майор СБУ вимагав хабар від представника підприємства у розмірі $3 тис. для того, щоб майор «не створював» штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності підприємства.

Співробітники СБУ вилучили грошові кошти під час проведення огляду місця події.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії та обшуки за місцем проживання і роботи фігурантів справи. За результатами їхнього проведення вирішиться питання щодо їхнього затримання і повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

QHA повідомляло, що у Львівській області співробітники управління захисту економіки Національної поліції і військової прокуратури Львівського гарнізону затримали директора товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) під час отримання хабара у розмірі 45 тис. гривень. Директор вимагала хабар за повернення конфіскованого товару, який вилучили співробітники Львівської митниці. Товар незаконно хотіли перевезти через державний кордон.

QHA