МОСКВА (QHA) -

Представниця Росії на пісенному конкурсі «Євробачення-2017», фінал якого пройде в травні в Києві, не бачить причин не пускати її до Україну через виступ в окупованому Криму. Про це російська співачка розповіла в інтерв'ю для видання Meduza.

— Я виступала в Керчі — так само, як і в будь-якому іншому місті, адже я вже багато де співала. Не пам'ятаю точно, що це був за концерт. По-моєму, на якусь спортивну тему. Звичайний концерт, все було в порядку, не знаю, що так всіх зачепило це взагалі.

Самойлова порівняла візит до анексованого Криму з гастролями до будь-якого провінційногоий російського міста.

— Може, якось мені скажуть: «Ой, навіщо ти їздила до Пермі, ти така погана!» Я не знаю, це якось все дуже дивно. Це не вкладається у мене в голові.

Вона зазначила, що на даний момент готується до конкурсу в звичайному режимі. Ніяких повідомлень від правоохоронних органів України про заборону в'їзду до країни вона поки не отримувала.

— Мені ніхто не дзвонив, нічого не питав... Я просто готую пісню. Я не знаю, як буде, так і буде.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, директор «Євробачення-2017» Йон Ола Санд зазначив, що українська влада може сама в рамках чинного законодавства прийняти рішення про допуск до конкурсу учасниці від Росії Юлії Самойлової.

РФ виявила бажання відправити на пісенний конкурс 27-річну співачку Юлію Самойлову, яка має першу групу інвалідності та пересувається на інвалідному візку. Як стало відомо, раніше Самойлова порушила закон України, виступивши в Криму після його окупації Росією.

У СБУ відзначили, що питання про можливість в'їзду російської учасниці конкурсу до Україниі буде вирішене найближчим часом.

ФОТО: інтернет

QHA