АРМЯНСЬК (QHA) -

У місті Армянську, який знаходиться на території тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму, сталася масова бійка між місцевими жителями і розміщеними на півострові російськими військовослужбовцями.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці в Facebook.

— Тривають випадки безчинств і протиправних дій російських військовослужбовців щодо цивільного населення тимчасово окупованого Криму. 30 січня в одному з кафе міста Армянська сталася масова бійка за участю 27 військовослужбовців батальйонної тактичної групи (Філатовка) 51 парашутно-десантного полку 106 повітряної дивізії (Тула) ЗС РФ, які самовільно покинули розташування польового табору, і місцевими жителями, — сказано в повідомленні.

У розвідці вказують, що інцидент був спровокований російськими військовослужбовцями, які, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, грубо поводилися з обслуговуючим персоналом закладу та принижували відвідувачів кримськотатарської національності.

Як повідомляє QHA, 26 січня член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель під час прес-конференції в Києві відзначила, що найближчим часом прогнозується посилення репресій щодо членів Меджлісу, а також учасників масових акцій протесту в Криму.

ФОТО: інтернет

QHA