СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Сьогодні винесуть вирок кримському татарину Редвану Сулейманову, якого звинувачують у підготовці диверсій на півострові. Про це повідомляє його адвокат Еміль Курбедінов.

— Сьогодні о 10 годині у Залізничному суді буде оголошено вирок Редвану Сулейманову, написав на своїй сторінці адвокат.

Як повідомляло QHA, раніше Сулейманов визнав свою провину, проте категорично не погодився з мільйонними штрафами, які для нього вимагають представники об'єктів інфраструктури Криму.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичним актам», нібито підготовленим Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтей нібито його спільник.

Пізніше російські ЗМІ поширили інформацію про затримання третього «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований як «агент української розвідки». Його звинувачують у тому, що він пов'язав чергову службу поліції Криму з людиною з материкової України, яка повідомила про замінування кількох стратегічних об'єктів на території півострова. В результаті цього повідомлення Росії, і зокрема ФСБ, нібито було завдано збитків розміром у п'ять мільйонів рублів. Редвану Сулейманову загрожує п'ять років позбавлення волі.

ФОТО: інтернет

QHA