ОДЕСА (QHA) -

Після подібних акцій у Києві, Дніпрі та Львові WarTaxi презентували в Одесі.

Вчора біля пам'ятника Дюку відбувся брифінг волонтерів та учасників АТО, які на три дні стануть таксистами. Всі кошти, зібрані в результаті акції, будуть передані благодійному фонду «Повернись живим» на придбання позашляховика для 28-ї окремої механізованої бригади.

— Мета акції не тільки зібрати кошти на авто, яке дуже чекають на передовій хлопці з 28-ї бригади, а й нагадати людям, що війна, на жаль, триває. Без кліше «зрада» і «перемога» особисто розповісти про те, що відбувається на фронті, каже Віталій Дейнега, засновник фонду «Повернись живим».

«WarTaxi Одеса» можна буде замовити через опцію WarTaxi сервісу Uklon.

Всього працюватимуть шість екіпажів, при цьому учасники акції планують змінювати один одного.

Якщо волонтерська машина на момент замовлення буде зайнята — до пасажирів приїде машина сервісу Uklon, а гроші, заплачені за поїздку, передадуть волонтерам на придбання позашляховика.

Акція WarTaxi в Одесі триватиме з 23 по 25 червня.

Зазначимо, що під час акції «Військове таксі» у Дніпрі волонтери «заробили» понад 20,5 тисяч гривень, у Львові їм вдалося зібрати 52 тисячі на джип для бійців 24-ї окремої механізованої бригади, а у Києві — понад 85 тисяч гривень, на які придбали авто для 30-ї окремої механізованої бригади, яка виконує завдання в зоні АТО.

ФОТО: Валерій Пузік

QHA