ХЕРСОН (QHA) -

В окупованому Криму сьогодні о 13:00 можна буде прослухати радіотрансляцію з матчу відродженої сімферопольської «Таврії». Про це на своїй сторінці в Фейсбуці розповіла директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Ольга Савенко.

— Сьогодні з 13:00 Крим буде слухати спортивного коментатора футбольного матчу команд ФК «Таврія» (Сімферополь) та МФК «Первомайськ». Адже в м. Бериславі відбудеться 12-й тур чемпіонату України з футболу серед аматорів.

О 13:00 на стадіоні «Машинобудівник» матч команд ФК «Таврія» (Сімферополь) і МФК «Первомайськ». Пряме включення спортивних подій транслюватиметься в прямому ефірі на радіо «Херсон FM» (на частоті в Херсоні 99,4 FM, в Генічеському, Новотроїцькому районах! А також Джанкойському і Красноперекопському в Криму !!! 107,8 FM).

Крим буде слухати, впевнена!!!

Нагадаємо, як повідомляло QHA, перший слухач, який додзвонився з Криму в ефір радіо «Херсон FM» 17 березня, після відновлення українського мовлення на півострові, попросив, щоби херсонське радіо передавало трансляції футбольних подій, особливо репортажі з ігор оновленої сімферопольської «Таврії». Виявилося, що хлопець багато років уболіває за цю команду, а в Криму інформації про неї зараз практично немає.

ФОТО: інтернет

QHA