СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

19 лютого в окупованому Криму у підконтрольному Кремлю Центральному районному суді Сімферополя відбудеться засідання у так званій справі «26 лютого». Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Фігуранти справи Алі Асанов і Мустафа Дегерменджі перебувають під домашнім арештом.

— 19 лютого 2018 року о 13-й годині відбудеться судове засідання у справі «26 лютого». Алі Асанов і Мустафа Дегерменджі на даний момент перебувають під домашнім арештом, сказано у повідомленні.

QHA повідомляло, що раніше засідання перенесли через відсутність судді.

30 січня в окупованому Криму у Сімферополі відбувся суд над фігурантами так званої «справи 26 лютого» Мустафою Дегерменджі та Алі Асановим. Незважаючи на те, що судове засідання мало відбуватися у закритому режимі, людей все-таки впустили до зали суду.

Нагадаємо, що Мустафу Дегерменджі і Алі Асанова судять за участь у мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і чинення опору російської окупаційної армії.

Раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що під час мітингу 26 лютого біля будівлі Верховної ради Криму до лав протестувальників проникли провокатори зі зброєю, які могли відкрити вогонь по людях.

QHA