СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю Верховному суді окупованого Криму відбудеться засідання, на якому розглянуть апеляцію у справі кримськотатарського активіста, учасника одиночних пікетів Гірая Куламетова. Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв на своїй сторінці у Facebook.

— Сьогодні о 17:00 у Верховному суді РК буде розглядатися апеляційна скарга щодо Куламетова Гірая, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що кримськотатарського активіста Гірая Куламетова заарештували на 10 діб. 27-річного учасника одиночного пікету зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 тис. рублів.

Нагадаємо, в окупованому Криму в Білогірську та Старому Криму відбулися обшуки в будинках кримськотатарських активістів — Гірая Куламетова і Кемала Сеітьяєва, у результаті чого їх затримали.

Раніше повідомлялося, що місцезнаходження Гірая Куламетова залишалося невідомим.

Відзначимо, Куламетов — один з пікетувальників 14 жовтня 2017 року і активний учасник суспільного життя свого народу. Приблизно о 8:15 за місцевим часом Гірая забрали силовики.

Родичі повідомили, що понятих на обшук силовики привезли з собою. "Суд" над кримським татарином відбудеться о 12:00 у смт. Кіровське. В "суді" вже зібралися активісти, щоб підтримати затриманого.

QHA